Silver Cloud

Premium All inclusive
Destinace Antarktida
Lodní společnost Silversea
Termín plavby 30. 12. - 11. 01. 2028
Délka plavby 12 nocí
Nalodění Puerto Williams, Chile
Vylodění Puerto Williams, Chile
Ceny plaveb od (na osobu):
512 250 Kč s oknem
594 710 Kč balkonová
Mapa

Program plavby

Poznejte místa, kde Vaše loď během plavby zakotví! Každá zastávka je označena číslem, které odpovídá její pozici na mapě, abyste mohli snadno sledovat celou trasu. Stačí kliknout na vybranou destinaci a zjistíte více o každé z nich. Pro lepší přehled si můžete celý program plavby prohlédnout přímo na mapě.

  • 1
    Puerto Williams, Chile
    30. 12. 2027, připlutí v 00:00, odjezd v 21:00
  • Den na moři
    31. 12. 2027, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 2
    New Island (Goicoechea), Falklandské ostrovy Velká Británie
    01. 01. 2028, připlutí v 06:00, odjezd v 11:00
  • 3
    West Point Island, Falklandské ostrovy Velká Británie
    01. 01. 2028, připlutí v 14:15, odjezd v 19:00
  • 4
    Stanley, Falklandské ostrovy Velká Británie
    02. 01. 2028, připlutí v 08:00, odjezd v 14:00
  • Den na moři
    03. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 5
    Elephant Island, Antarktida
    04. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 6
    Plavba - Antarctic Peninsula, Antarktida
    05. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 6
    Plavba - Antarctic Peninsula, Antarktida
    06. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 6
    Plavba - Antarctic Peninsula, Antarktida
    07. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 7
    South Shetland Islands, Antarktida
    08. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 8
    Drakov prieliv, Antarktida
    09. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 9
    Puerto Williams, Chile
    10. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
  • 9
    Puerto Williams, Chile
    11. 01. 2028, připlutí v 00:00, odjezd v 00:00
Zobrazit program plavby na mapě

Nezávazná rezervace plavby

Uvedené ceny jsou aktualizovány automaticky. Změny vyhrazeny. Konečnou cenu Vám potvrdíme v odpovědi na Vaši poptávku.
Děkujeme za pochopení. V případě, že cestujete s dětmi, zašleme vám přesnou cenovou nabídku po vyplnění formuláře rezervace plavby.

V ceně je zahrnuto

  • Ubytování ve Suite vybrané kategorie
  • Služby komorníka
  • Plná penze (24 hodin denně)
  • Nápoje (nealkoholické nápoje, voda, čaj a káva, vybraná vína, šampaňské a lihoviny)
  • Zábavné programy a aktivity na palubě
  • Exkurze na pobřeží podle "Included Shore Excursion Programme"
  • Neomezené Wi-Fi připojení na lodní internet
  • Spropitné pro personál (kromě Spa)
  • Přístavní poplatky

V ceně není zahrnuto

  • Exkurze na pevnině mimo programu "Included Shore Excursion Programme"
  • Stravování v prémiové restauraci Le Dame, Seishin (Silver Spirit) a Kaiseki (Silver Muse)
  • Některé šampaňské, výběr špičkových vín a destilátů, kaviár, cigarety a doutníky
  • Osobní výdaje (kasino, nákupy v buticích, masáže a služby v spa / beauty salonu, služby prádelny ...)
  • Případné palivové a bezpečnostní poplatky
  • Cestovní pojištění - vybavíme na požádání
  • Viza (pokud potřebné)
  • Doprava do / z hlavního přístavu
Vyberte si počet osob pro zobrazení správné dostupnosti kajut

Níže zobrazené ceny kajut jsou dostupné pro maximálně 4 dospělé osoby. Pokud máte zájem o kajutu pro více osob (nebo skupinu lidí), vyberte kategorii podle níže uvedených cen a následně můžete změnit počet osob při vyplnění nezávazné rezervace v dalším kroku.

Pro zobrazení cen v EUR nebo CZK využijte přepínač v navigačním menu
Kategorie Celková cena za kajutu
VI - Vista Suite s oknem 22 m². Neotevíratelné okno. Ložnice s obývací částí. 1 024 500 Kč 512 250 Kč za osobu
Rezervovat
VI - Vista Suite s oknem 22 m². Neotevíratelné okno. Ložnice s obývací částí. 1 536 750 Kč 512 250 Kč za osobu
Rezervovat
VR - Veranda Suite 27 m² (včetně balkona). Ložnice s obývací částí. 1 189 419 Kč 594 710 Kč za osobu
Rezervovat
DV - Deluxe Veranda Suite 27m² (včetně balkona). Centrálna pozícia. Ložnice s obývací částí. 1 294 368 Kč 647 184 Kč za osobu
Rezervovat
ME - Medallion Suite 40,6 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 1 664 187 Kč 832 094 Kč za osobu
Rezervovat
SL - Silver Suite 50 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice, 2 koupelny 1 719 161 Kč 859 580 Kč za osobu
Rezervovat
R1 - Royal Suite 1 69 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 1 874 085 Kč 937 043 Kč za osobu
Rezervovat
R1 - Royal Suite 1 69 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 2 811 128 Kč 937 043 Kč za osobu
Rezervovat
R1 - Royal Suite 1 69 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 3 748 170 Kč 937 043 Kč za osobu
Rezervovat
VI - Vista Suite s oknem 22 m². Neotevíratelné okno. Ložnice s obývací částí. 1 024 500 Kč 1 024 500 Kč za osobu
Rezervovat
G1 - Grand Suite 1 95 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 2 073 987 Kč 1 036 994 Kč za osobu
Rezervovat
G1 - Grand Suite 1 95 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 3 110 981 Kč 1 036 994 Kč za osobu
Rezervovat
G1 - Grand Suite 1 95 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 4 147 975 Kč 1 036 994 Kč za osobu
Rezervovat
O1 - Owner's Suite 1 55 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a ložnice 2 273 890 Kč 1 136 945 Kč za osobu
Vyprodáno
O1 - Owner's Suite 1 55 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a ložnice 3 410 835 Kč 1 136 945 Kč za osobu
Vyprodáno
O1 - Owner's Suite 1 55 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a ložnice 4 547 780 Kč 1 136 945 Kč za osobu
Vyprodáno
VR - Veranda Suite 27 m² (včetně balkona). Ložnice s obývací částí. 1 189 419 Kč 1 189 419 Kč za osobu
Rezervovat
DV - Deluxe Veranda Suite 27m² (včetně balkona). Centrálna pozícia. Ložnice s obývací částí. 1 294 368 Kč 1 294 368 Kč za osobu
Rezervovat
R2 - Royal Suite 2 96 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 2 943 563 Kč 1 471 781 Kč za osobu
Vyprodáno
R2 - Royal Suite 2 96 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 4 415 344 Kč 1 471 781 Kč za osobu
Vyprodáno
R2 - Royal Suite 2 96 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 5 887 126 Kč 1 471 781 Kč za osobu
Vyprodáno
G2 - Grand Suite 2 122 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 3 143 465 Kč 1 571 733 Kč za osobu
Vyprodáno
G2 - Grand Suite 2 122 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 4 715 198 Kč 1 571 733 Kč za osobu
Vyprodáno
G2 - Grand Suite 2 122 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 6 286 930 Kč 1 571 733 Kč za osobu
Vyprodáno
O2 - Owner's Suite 2 77 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a 2 ložnice, 2 koupelny 3 195 940 Kč 1 597 970 Kč za osobu
Vyprodáno
O2 - Owner's Suite 2 77 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a 2 ložnice, 2 koupelny 4 793 909 Kč 1 597 970 Kč za osobu
Vyprodáno
O2 - Owner's Suite 2 77 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a 2 ložnice, 2 koupelny 6 391 879 Kč 1 597 970 Kč za osobu
Vyprodáno
ME - Medallion Suite 40,6 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 1 664 187 Kč 1 664 187 Kč za osobu
Rezervovat
SL - Silver Suite 50 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice, 2 koupelny 1 719 161 Kč 1 719 161 Kč za osobu
Rezervovat
R1 - Royal Suite 1 69 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 1 874 085 Kč 1 874 085 Kč za osobu
Rezervovat
G1 - Grand Suite 1 95 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a ložnice 2 073 987 Kč 2 073 987 Kč za osobu
Rezervovat
O1 - Owner's Suite 1 55 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a ložnice 2 273 890 Kč 2 273 890 Kč za osobu
Vyprodáno
R2 - Royal Suite 2 96 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 2 943 563 Kč 2 943 563 Kč za osobu
Vyprodáno
G2 - Grand Suite 2 122 m² (včetně balkona), oddělená obývací časť a 2 ložnice, 2 koupelny 3 143 465 Kč 3 143 465 Kč za osobu
Vyprodáno
O2 - Owner's Suite 2 77 m² (včetně balkonu). Oddělená obývací část a 2 ložnice, 2 koupelny 3 195 940 Kč 3 195 940 Kč za osobu
Vyprodáno

O lodi

Luxusná spoločnosť Silversea - malé lode veľký luxusPlavební společnos Silversea Cruises.
Loď Silver Cloud byla spuštěna na vodu v roce 1994 jako první loď společnosti. V roku absolvovala kompletní přestavbu na luxusní expediční loď, která se může plavit i mezi ledovci.
Loděnice: Francisco Visentin, Itálie a T.Mariotti, Itálie
Sesterská loď: Silver Wind

Technické údaje:

Hmotnost: 16.800 t
Délka: 156,7 m / Šířka: 21,5 m
Kapacita hosté: 200 při 2-lůžkovém obsazenosti / 254 při maximální obsazenosti
Zaměstnanci: 212 osob + 19 odborných lektorů
Rychlost: 18 uzlů
Počet palub: 6 vyhrazených pro hosty
Počet člunů: 20 nafukovacích člunů Zodiac

Video:

Plán lodi

Seznamte se s lodí do detailu a získejte přehled o všech palubách a jejich vybavení na lodi.

Zobrazit plán lodi

Po kompletní renovaci v 2017 se Silver Cloud stala největší a nejluxusnější expediční lodí v polárních vodách. Rozměrné apartmány (80% z nich s verandou), nabídka 4 restaurací, originální itinerář a nesrovnatelný servis na palubě ji činí skutečně speciální. A konečně, team 19 zanícené Ttechnických lektorů je vždy nablízku.

Celkový počet apartmánů: 2 Ve všech apartmánech: služby majordoma; luxusní povlečení Pratesi a péřové přikrývky; výběr polštářů; koupelna z mramoru; výběr kosmetických přípravků Bulgari; vysoušeč vlasů, župany a pantofle Etro; sejf; Tv s filmy na objednávku mezinárodními digitálními zprávami; naplněná minichladnička a bar; spojení WiFi: apartmány Vista a Veranda 1 hodina denně, ostatní kategorie bez limitu; teaková veranda (kromě apartmánů Vista).

Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - SilverseaVista Suite - max. 2 hostia
22 m²

Velké neotvíravé okno

Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - Silversea

Veranda Suite - max. 3 hostia
Deluxe Veranda Suite centrální pozice apartmánů
27 m² / z toho 4,5 m² veranda

Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - SilverseaMedallion Suite - max. 2 hostia
40,6 m² / z toho 7,6 m² veranda
Audio systém Bang&Olufsen, kávovar Illy Espresso
Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - Silversea

Silver Suite - max. 3 hostia
50 m² / z toho 8 m² veranda
Audio systém Bang&Olufsen, kávovar Illy Espresso

Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - SilverseaRoyal Suite
s 1 ložnicí 69 m² / z toho 12 m² veranda
s 2 ložnicemi 96 m² / z toho 16,5 m² veranda
Audio systém Bang&Olufsen, kávovar Illy Espresso
Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - SilverseaGrand Suite
s 1 ložnicí 95 m² / z toho 14 m² veranda
s 2 ložnicemi 122 m² / z toho 18,5 m² veranda
Audio systém Bang&Olufsen, šatník, kávovar Illy Espresso

 
Ultra-luxusná expedičná loď Silver Cloud Explorer - SilverseaOwners Suite
s 1 ložnicí 55 m² / z toho 8 m² veranda
s 2 ložnicemi 77 m² / z toho 8 m² veranda
Audio systém Bang&Olufsen, kávovar Illy Espresso

 

Fotogalerie

Vítejte ve fotogalerii lodi Silver Cloud. Objevte eleganci a luxus této výjimečné lodi prostřednictvím našich fotografií. Prohlédněte si moderní paluby, stylové interiéry, prémiové vybavení a inspirujte se na svou další nezapomenutelnou plavbu.